Po prostu...Mikołajki

Uczniowie sami zadbali o to żeby dzień 6 grudnia był wyjątkowy. Na korytarzu i w klasach zrobiło się czerwono od mikołajowych czapek, ponieważ samorząd szkolny ogłosił dzisiejszy dzień wolnym od pytania uczniów posiadających taki rekwizyt. Ogromną niespodzianką, choć właściwie trochę oczekiwaną, była wizyta drużyny św. Mikołaja, która wniosła do szkoły wiele radości i obdarowała uczniów słodyczami. Czyżby św. Mikołaj kogoś nam przypominał??????

uczniowie klasy 5d uczniowie klasy 6c uczniowie w holu szkolnym klasa 4e uczniowie w korytarzu szkolnym uczennice siedzące na ławce drużyna św. Mikołaja w sali lekcyjnej drużyna św. Mikołaja i uczniowie śpiewający kolędę ozdoba świąteczna drużyna św. Mikołaja w klasie 5b drużyna św. Mikołaja w klasie 2d uczniowie przy choince uczniowie klasy 4d