url niezgodny z rzeczywistym dostepem Kiermasze słodkości - zbiórka pieniędzy na rzecz WOŚP - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Kiermasze słodkości - zbiórka pieniędzy na rzecz WOŚP

Od 2 lat uczniowie naszej szkoły, przy ogromnym wsparciu rodziców,  przygotowują kiermasze słodkości. Cel jest oczywiście szczytny – towarzyszy mu zbiórka pieniędzy na FUNDACJĘ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie i rodzice przygotowywali w holu naszej szkoły stoiska z wyjątkowymi przekąskami. W tym roku można było zasmakować niemalże wszystkich najlepszych przysmaków -  pysznych ciast domowego wypieku, wyszukanych deserów, a nawet ciepłych tostów i uwielbianych przez dzieci hot-dogów. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców za wielką pomoc w przygotowanie kiermaszów.

To jeszcze nie koniec… 16 stycznia klasy piąte czekają w holu szkoły. Zapraszamy w ich imieniu i życzymy smacznego!