Łódzkie gra w ręczną - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Łódzkie gra w ręczną

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rozgrywkach ŁZPR w piłkę ręczną rocznik 2005 i młodsi. I etap rozgrywek był zorganizowany  naszej szkole. Zarówno dziewczęta  jak i chłopcy wywalczyli prawo startu w II etapie zawodów - regionalnym. Drużyna dziewcząt po dwóch zremisowanych i jednym przegranym meczu zajęła IV miejsce. W II etapie rozgrywek chłopców byliśmy gospodarzami i gościliśmy drużyny z Tomaszowa Mazowieckiego i Boguszyc. Chłopcy przegrali z drużyną z Tomaszowa oraz wygrali z Boguszycami. Tym sposobem zakwalifikowaliśmy się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się we wrześniu. Ponieważ w finale nasi uczniowie spotkają się z drużynami klubowymi, w nagrodę wyjadą na 2 - dniowe konsultacje z piłki ręcznej. Gratulujemy!

sportowa reprezentacja szkoły