url niezgodny z rzeczywistym dostepem Mistrzowie województwa łódzkiego w skoku wzwyż - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Mistrzowie województwa łódzkiego w skoku wzwyż

Już po raz 7 uczniowie naszej szkoły dostali się do finału wojewódzkiego w skoku wzwyż organizowanego w ramach OLM ,,Jump wszyscy skaczą”.Eliminacje odbywały się w 4 miejscowościach na terenie województwa łódzkiego. Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w eliminacjach w Łodzi, gdzie uczniowie osiągnęli następujące wyniki:

w kategorii dziewcząt:

rocz .2005- 2006 Julia Gajewska I m (115cm)

rocz. 2003-2004 Maja Staniaszek III m (130 cm)

w kategorii chłopców:

rocz. 2005-2006  Bartłomiej Płocki Im (140 cm), Dawid Rządkowski II m (135cm), Igor Staroń III m(130cm)

rocz. 2003-2004 Kacper Michalak II m (150cm), Mikołaj Byczkowski IIIm (150 cm)

Wszyscy Ci uczniowie wywalczyli awans do finału wojewódzkiego , który odbył się 15 czerwca w Kutnie, prowadzony przez znanego olimpijczyka Artura Partykę.. Zawody te były bardzo mocno obsadzone, gdyż startowali uczniowie ze szkół sportowych z Aleksandrowa Łódzkiego,Łodzi,Rawy Mazowieckiej, Kutna. I tym razem nie zawiedli nasi uczniowie, wygrywając w rozgrywkach w kategorii chłopców Bartłomiej Płocki wynikiem 139 cm, oraz w kategorii dziewcząt drugie miejsce zajęła Julia Gajewska wynikiem 130 cm. Pozostali uczniowie zostali sklasyfikowani się na pozycjach piątych i szóstych. Do szkoły wrócili z pięknymi pucharami, medalami i dyplomami. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Julia Gajewska i Bartosz Płocki z  Arturem Partyką