Uczniowie SP 2 w finałach wojewódzkich.

Reprezentacje naszej szkoły dziewcząt i chłopców  19 października wzięły udział w półfinałach wojewódzkich w sztafetowych biegach przełajowych. Ośmioosobowe drużyny biegały w Tomaszowie Mazowieckim. Zawody te zakończyliśmy  olbrzymim sukcesem, ponieważ dziewczyny zdobyły I miejsce, natomiast chłopcy powrócili do Koluszek z II miejscem. Tym samym wywalczyliśmy awans do finału wojewódzkiego. Finał ten odbył się 25.10.2018 w Poddębicach , w pięknym parku ,,Zmysłów” przy niezbyt sprzyjającej aurze. Pomimo ciężkich warunków pogodowych, ambicji i woli walki nie zabrakło naszym uczniom. Dziewczyny po zaciętej walce przegrały podium z drużynami ze Skierniewic, Łodzi, Bełchatowa i zajęły IV miejsce. Drużyna chłopców zajęła IX miejsce. W każdej kategorii wiekowej startowało 12 drużyn. Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą postawę sportową.

reprezentacja szkoły z dyplomem reprezentacja szkoły z dyplomem