Świetlica Hadesowo

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM I ŻYCZYMY NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ !!! :)

Świetlica HADESOWO czynna jest codziennie w godzinach  7.00 - 17.30. Dzieci , które uczestniczą w naszych zajęciach, powinny jak najszybciej dostarczyć wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY oraz KODEKS POSTĘPOWANIA UCZESTNIKA ŚWIETLICY.

Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.30

Przypominamy , że - zgodnie z ustaleniami - dzieci czekające na rozpoczęcie zajęć, powinny się pojawić w świetlicy nie wcześniej niż o godz.7.00. Natomiast te, które przyszły  za wcześnie, czekają do godziny 7.00 w przedsionku szkoły (nie schodzą do szatni przed wyznaczoną godziną).

Telefon kontaktowy 512 446 545

ZAPRASZAMY DO HADESOWA / FILM

CELE I ZADANIA zajęć wychowawczo - dydaktycznych w świetlicy:

1. Zapewnienie dzieciom opieki i bezpieczeństwa w godzinach przed lekcjami i po lekcjach.

2. Organizowanie pomocy w nauce, tworzenie warunków do nauki własnej, przyzwyczajanie do samodzielnej pracy umysłowej.

3. Ujawnianie i rozwijanie zainteresowań i uzdolnień , poprzez organizowanie tematycznych zajęć.

4. Propagowanie zdrowego stylu życia i proekologicznych zachowań.

5. Wdrażanie uczniów do organizowania sobie czasu wolnego, wyrabianie nawyków kulturalnej rozrywki i zabawy.

6. Współpraca z rodzicami, wychowawcami klas i specjalistami - w celu rozwiązywania napotkanych problemów wychowawczych.

Zapraszamy również na nasz fanpage na FB -  HADESOWO

Hadesowow kolaż

Hadesiaki can dance !

16-10-2019
Julka i Natalka w kolejnych pozach tanecznych
Hadesiaki uwielbiają słuchać muzyki i szlifować swoje taneczne umiejętności .

Zajęcia plastyczne

drzewo z liści , praca wykonana farbami przez Nikolę z kl.1
Hadesiaki zdecydowanie uwielbiają malowanie farbami :) . Podczas zajęć plastycznych swoje talenty odkrywały także dzieci z klas pierwszych.

LIŚCIE MALOWANE

16-10-2019
liśc pomalowany farbami i naklejony na białą kartkę
Czy wiedzieliście, że zwykłe liście mogą się zmienić w niezwykłe prace? Hadesiaki pomalowały je farbami, dzięki czemu powstały przepiękne obrazki.

Jesienne inspiracje

16-10-2019
pająk wykonany z kasztana i plasteliny
Jesienne spacery wiązały się ze sporymi zbiorami kasztanów , z których - z dodatkiem plasteliny - powstały ciekawe prace.

ZEBRANIA

16-01-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
W związku z pytaniami rodziców informujemy , iż - w dniach ZEBRAŃ Z RODZICAMI - świetlica pracuje w planowych godzinach 7.00-17.30.

ADEHADESIAKI :)

26-11-2018
dziewczynki skaczę przez skakankę
Adehadesiaki mają w sobie dużo energii i codziennie aktywnie spędzają czas w świetlicy :) .