Świąteczne kartki dobroczynne

03-12-2018
Uczniowie oglądający wsytawione na sprzedaż kartki
Szkolna biblioteka, jak co roku włącza się w akcję pomocy chorym  i niepełnosprawnym podopiecznym Stowarzyszenia Sursum Corda (W górę serca). W ramach akcji sprzedawan (...)

16-03-2018
Wyrażamy serdeczne podziękowania wszystkim Państwu, którzy swoimi wysiłkami i wsparciem włączyli się w akcję pomocy naszemu byłemu uczniowi Jakubowi Gołębiowskiemu. Dzięki P (...)

Spotkanie z uczniami SOSW w Koluszkach

12-03-2018
uczennice ze Szkolnego Koła Caritas z opiekunką koła
W niedzielę - 10 marca uczniowie naszej szkoły spotkali się z wychowankami SOSW w Koluszkach. Tym razem, w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi na zakończenie Mszy Św (...)

Kiermasz dla Kuby

06-03-2018
puszki fundacji
W dniu 13 marca 2018 roku (wtorek) klasa VII a wraz z wychowawcą zorganizuje kiermasz używanych gier komputerowych, filmów DVD oraz książek. Dochód z kiermaszu zostan (...)

Pomoc dla Kuby - absolwenta naszej szkoły

28-02-2018
puszki fundacji
Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice! Już niejednokrotnie pokazaliście wielkość Waszych serc i wrażliwość na drugiego człowieka. Właśnie takie wartości staramy się przekazywać w nasze (...)

Daj włos...

06-12-2017
fryzjerka zaplata włosy Wiktorii
ZOSTAĆ CICHYM ANIOŁEM DZIECI Z ODDZIAŁÓW ONKOLOGICZNYCH  Miłość to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli. O tym, że do naszej szkoły chodzą osoby (...)

Święty Mikołaj

05-12-2017
uczniowie sprzedający figurki przed kościołem
6 grudnia wspominamy w Kościele postać Świętego Mikołaja Biskupa. Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzali na terenie parafii i szkoły czekoladę z wizerunkiem tego świ (...)

Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

05-12-2017
paczka i stroik
W dniu 5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. W naszej szkole zaakcentowaliśmy go w szczególny sposób. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się (...)

17-11-2017
dary zebrane w szkole
19 listopada 2017 roku obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. Szkolne Koło Caritas włączyło się w ogólnopolską akcję wsparcia najuboższych, organizując w naszej szkole zbi&oacut (...)